19 Kasım 2017 Pazar

Mübarek ayakkabı kutusu!

Hasan Yiğitler

Hasan Yiğitler

E-Posta : hasanyigitler@gmail.com

Yıl 1996. Bakanlardan biri (ismi önemli değil) bir bayanla yatakta yakalanmış, fotoğrafları gazetenin birinde yayınlanmıştı. Birkaç günlük bir ŞOK’tan sonra, o bakan, yanına muhterem eşini alıp basının karşısına geçti. Dedi ki;

- Bir KOMPLO ile karşı karşıyayız, alçaklar, şerefsizler bana komplo kurdu!

Yengemiz de aynı mealde sevgili eşini savundu ve bir komplonun varlığı üzerine bir tek yemin etmediği kaldı!

O zaman aklıma şu soru takılmıştı.

- Yahu yenge! Her şeyi anladık! Ama sayın bakan KIRKPINAR BAŞPEHLİVANI gibi iri ve kıllı vücudu ile kadının yatağında hangi yüce amacın peşinde?

Başbakan, kamyonla belge, eşek yükü ile görüntü eşliğinde ortaya çıkarılan bakan ve çocukları ile ilgili vurgun, yolsuzluk ve RÜŞVET operasyonuna ilişkin açıklama yaparken aklıma sayın eski bakanın ağır ve kıllı mübarek vücudu geldi. Ancak Başbakan; bakanlar(ı) ve oğullarına kol kanat gererken o eski bakanın muhterem eşi kadar bile inandırıcılığı yoktu!

Daha AKP’nin kurulma döneminden itibaren bunun bir parti değil, bir ŞİRKET olduğunu görenlerdenim! Bu bir ÇIKAR ORTAKLIĞIDIR! Ortadaki sofrada Türkiye’nin mal varlığı vardır! Yani YAĞMA HASAN’IN BÖREĞİ!

Ey ümmeti Muhammed!

Başbakanın ve çıkar ortaklarının en büyük güvencesi BİZİM APTALLIĞIMIZDIR!

Öyle olmasa, kamyonla belge ve eşek yükü ile görüntü malzemesi eşliğinde ortaya çıkan bir HIRSIZLIĞI savunabilmeleri mümkün olabilir miydi?

Dört bakan ŞAİBE altında, daha birçok bakan hakkında ciddi iddialar varken, cansiperane bir şekilde onları koruyabilirler miydi?

Oğlu hakkında insanı iğrendirecek ölçüde delil ortada iken, operasyonları yürütenlere, “…operasyon yapacaktınız da o babacığına neden haber vermediniz?..” diyebilirler miydi?

Peki, neden böyle davranma gereği duyuyorlar?

1- Operasyon, şüphelilerin ve iktidarın erken haber alması nedeniyle erken başlatılmak zorunda kaldı. Bu nedenle de DAHA DERİNLERE ulaşılması mümkün olamadı. Operasyonu yürütenler, biliyorlardı ki ellerini tez tutmazlarsa faaliyetleri (altını çiziyorum) NE PAHASINA OLURSA OLSUN ENGELLENECEKTİ!

2- Eğer zaman ve imkân olsaydı yolsuzluk ve rüşvet operasyonu AKLINIZIN ALAMAYACAĞI YERLERE VE AKIL ALMAZ BOYUTLARA ulaşacaktı! Şimdilik en azından bunu önlediler!

3- Savcıların ETKİSİZ HALE GETİRİLMESİNİN VE POLİS VE MALİYEDE TIRPANLAMA YAPILMASININ sebebi ortaya çıkan pisliğin üstünü örtmek ve başka yerlerdeki benzer pisliklerin ortaya çıkmasını önlemektir!

Şimdi gelin, ortalıkta biraz dolaşıp, insan manzaralarına bakalım.

AKP’ye oy vermiş NAMUSLU vatandaşların ağzını bıçak açmıyor, sesleri titriyor, utançlarından insanın yüzüne bakamıyorlar!

Ancak, bu parti-şirket sayesinde, HİÇLİKTEN ADAM SINIFINA KONMUŞ MECBURİYETÇİ YALAKA TAKIMI, KORKU İLE KARIŞIK BİR SALDIRGANLIK HALİNDELER! Bir yandan da tilkimsi bakışları ile etraflarını kolaçan ediyorlar! En ufak bir umut ışığı görseler AYAKKABI KUTULARINI BAŞBAKANIN KUCAĞINDA BIRAKIP yeni siyasi gayrimeşru beraberliklere doğru yelken açacaklar!

Hüseyin ÇELİK’İN sesindeki korkunç titreme durumu çok iyi anlatıyor! Bir yandan hayali çetelere saldırıyor, bir yandan CEMAATE YALVARIYOR!

EN EĞLENCELİ TİPLER, kendilerine de bir kırıntı düşer diye bütün değerlerinden vazgeçip, şirketin arka kapısı önünde bekleşen SOLCU ESKİLERİ! Bunlardan –akil ve malum- biri yandaş TV’lerden birinde başbakanın ağzı ile konuşurken namuslu görünmek için ÇÖZÜM SÜRECİ denen seçim ittifakının arkasına sığınıyor!

Sahi bu işler olurken AKİL HEYETİ nerede?

Yok mu AYAKKABI KUTUSU HAKKINDA verecekleri bir AKIL!

Geldiğimiz yer kritik bir eşik! Yıllardır bu ülkenin mal varlığını YAĞMA HASAN’IN BÖREĞİ gibi yiyip içenler, sonradan görmeler gibi börekleri, Dolarları, Euroları birbirlerine fırlatanlar bu MAMADAN ASLA VAZGEÇMEZLER! Bu konuda acımasız ve merhametsizdirler!

Uyumayın!

Şu son olay bu millete Allah’ın bir lütfudur! Kadrini kıymetini bilmek lazım!

FİKRİMİZ, SİYASİ DÜZÜNCEMİZ NE OLURSA OLSUN!
HUKUKA SAHİP ÇIKALIM!
NAMUSLU İNSANLARA SAHİP ÇIKALIM!
SANDIĞA SAHİP ÇIKALIM!

Kim bu milletin kör kuruşuna göz dikiyorsa ve kim onları koruyup kolluyorsa onları AYAKKABI KUTUSUNA GÖMELİM!

Çünkü her şey yalan, AYAKKABI KUTUSU GERÇEK! 


22 Aralık 2013 Pazar 21:45
Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

GÜNDEM

Saçlardan sürükleyenlere ne oldu?

Manisa'da Gülen cemaati'ne yönelik operasyonda gözaltına alınan başörtülü kadınlara kelepçe takılması

Başörtülü vekil darp edildi, gaz yedi

HDP'li vekillerin de olduğu gruba polis sert bir şekilde saldırdı.

EMEP'ten başkanlık sistemine karşı çağrı

Emek Partisi (EMEP) 1 Kasım seçim sonuçlarıyla ‘tek başına iktidar’ olan AKP’nin ve Saray’ın başkanlık

TOKİ konutları için kura çekilecek

Malatya'da TOKİ konutları için 17-18 Kasım günlerinde kura çekimi yapılacak.

Büyükşehirde gündem meyve!

Malatya Büyükşehir Belediye Meclisi'nde nar, ceviz ve üzüm ikramı yapıldı.

Hayvan haklarında sınıfta kaldık

Hayvan Hakları İzleme Komitesi, AB Türkiye İlerleme Raporu'nda hayvanların "hakları olan canlılar olarak değil;

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

MALATYA - HAVA DURUMU

MALATYA